Технологія утеплення “мокрий фасад”

mokryifasad_ecodream
fasad_eco_dream_teplyi

Технологія утеплення “мокрий фасад”

 «Мокрий фасад» – це прогресивна технологія утеплення фасаду, яка забезпечує принципово кращий рівень теплоізоляції. За рахунок використання водних розчинів у процесі її виконання, технологія отримала назву «мокрої».

Технологія передбачає дотримання чіткого порядку черговості нанесення шарів: ґрунтівка, клейова основа, теплоізоляційні плити; додаткова проклейка, армування сіткою, штукатурка та фарбування. Це дозволяє зробити відмінну теплоізоляцію, захистити стіни від дії погодних умов та створити стильний декор фасадів.

Для утеплення використовується два різновиди плит: пінополістирольні або мінераловатні. Пінополістирольні плити мають високі показники теплозахисту. Це порівняно дешевий матеріал. Він легкий за вагою, тому досить простий у монтажі.

Мінераловатні плити – це дорожчий, але надійніший в експлуатації утеплювач. Він не горить, не сприяє поширенню вогню, він також практично не схильний до шкідливих впливів навколишнього середовища (опадів, паразитів). Його теплозахисні властивості дуже високі, крім того, цей матеріал «дихає»: вільно пропускає пару.

 

 

Переваги технології утеплення «мокрий фасад»

 

  1. Ефективне енерго- та теплозбереження. Точка роси зміщується назовні. При сильних морозах в стіні не буде утворюватися конденсат. Завдяки цьому збільшується термін експлуатації будинку та досягається оптимальний рівень теплообміну та вологозахисту.
  2. Сприятливий клімат у приміщеннях. «Мокрий фасад» повністю захищає стіни від негативного впливу навколишнього середовища (промерзання, продування, надмірного зволоження, перепадів температури).
  3. Невелика вага. “Мокрий фасад” багатокомпонентний, але в порівнянні з іншими варіантами оздоблення зменшує навантаження на фундамент і не потребує додаткового посилення основи будівлі.
  4. Захист будівлі (система теплоізоляції перекриває тріщини, забезпечує захист від корозії і морозів, забезпечує сухі стіни та відсутність конденсату). Високий рівень звукоізоляції досягається за рахунок шару утеплювача.
  5. Одночасне утеплення та декоративне оформлення фасаду. Завдяки великому вибору колірних і текстурних рішень оздоблення мокрого фасаду, можна реалізувати сучасний дизайн зовнішнього оформлення будинку.

“Мокрий фасад” – це прогресивна технологія, що забезпечує принципово інший рівень теплоізоляції. Фасади, утеплені за вказаною технологією, допомагають власникам заощадити до 40% витрат на обігрів приміщень і зменшити ризик виникнення алергії та інших захворювань системи дихання у дорослих та дітей. На будівництві ЖК Eco Dream застосовано комплексну систему фасадної теплоізоляції австрійської фірми Baumit.

 

Share this post