Інфраструктура комплексу

ЖК Eco Dream – це житловий комплекс комфорт-класу біля метро Житомирська в місті Києві. 

16-поверховий будинок з сучасною архітектурою стане окрасою Святошинського району.

Комфорт, енергоефективність та екологічність – основні переваги концепції ЖК Еко Дрім

Комплекс спроектовано з урахуванням сучасних технологій будівництва, обладнано автономним опаленням. Це комфорт, економія та незалежність від Київтеплоенерго.

Гаряча вода завжди в наявності. Саме ви будете визначати режим нагріву гарячої води та опалення квартири. Тепло чи прохолодно в квартирі – зможете регулювати за власним розкладом. А також заощаджувати, тому що облік тепла – поквартирний.

Економії енергоресурсів сприяють енергоефективні віконні системи / 2-камерні склопакети і 5-камерні металопластикові профілі / та утеплення фасадів за австрійською технологією з використанням матеріалів компанії Baumit.

“Зелені легені міста” та інфраструктура навколо ЖК Eco Dream

Мешканці та гості оцінять зелену зону, що розпочинається просто поряд з будинком: парк, за ним – озеро; прямо за озером – сосновий ліс – легені міста. Життя в місті може мати всі переваги життя на природі: ранішні пробіжки, прогулянки з сім’єю, велосипедні маршрути.

Дитячий та спортивний майданчики, зона відпочинку біля будинку, зручний підземний паркінг та озеленення прибудинкового простору забезпечать належний комфорт мешканців ЖК Eco Dream 

На цокольному та частково першому поверсі – об’єкти комерційної нерухомості для розміщення центру дитячого розвитку, маркету, аптеки, кафе, інших об’єктів сфери послуг. 

Ми продумали зручне та сучасне планування кожної квартири

Всього 269 квартир. 1, 2, 3-кімнатні квартири мають 12 типів планування: класичний та відкритий – типу Studio та Family. 70% квартир мають чудові види на парк, сосновий ліс та озеро. 

Безпека майбутніх мешканців

Комплекс буде облаштований сучасними системами відеоспостереження та контролю доступу, освітленням з датчиками руху та елементами сонячної енергетики, що гарантуватиме безпеку, комфорт проживання та суттєво зменшить поточні експлуатаційні витрати власників житла

В безпосередній близькості від ЖК є велика кількість об’єктів побутового та соціального призначення: навчальні та дитячі заклади, маркети, ТРЦ, лікарня, аптека, кафе та ресторани.

До центру міста 20-30 хв на машині. До метро Житомирська – 12 хв пішки або 3 зупинки автобуса, до якого 250 м (3 хв пішки) від будинку. 

ЖК Eco Dream – відмінне місце для затишного та комфортного життя