Інфраструктура комплексу

ЖК Eco Dream – це житловий комплекс комфорт-класу біля метро Житомирська в місті Києві. 

16-поверховий будинок з сучасною архітектурою стане окрасою Святошинського району.

Комфорт, енергоефективність та екологічність – основні переваги концепції ЖК Еко Дрім

Комплекс спроектовано з урахуванням сучасних технологій будівництва, обладнано автономним опаленням. Це комфорт, економія та незалежність від Київтеплоенерго.

Гаряча вода завжди в наявності. Саме ви будете визначати режим нагріву гарячої води та  температуру повітря в квартирі. Тепло чи прохолодно – зможете регулювати самостійно. А також заощаджувати, тому що облік тепла – поквартирний.

Економії енергоресурсів сприяють енергоефективні віконні системи / 2-камерні склопакети і 5-камерні металопластикові профілі / та утеплення фасадів за австрійською технологією з використанням матеріалів компанії Baumit.

“Зелені легені міста” та інфраструктура навколо ЖК Eco Dream

Мешканці та гості оцінять зелену зону, що розпочинається просто поряд з будинком: парк, за ним – озеро; прямо за озером – сосновий ліс. Це все складає “зелені легені міста”. Життя в місті може мати всі переваги життя на природі: ранішні пробіжки, прогулянки з сім’єю, велосипедні маршрути.

Дитячий та спортивний майданчики на території житлового комплексу, зона відпочинку біля будинку, зручний підземний паркінг та озеленення прибудинкового простору забезпечать належний комфорт мешканців ЖК Eco Dream. 

На цокольному та частково першому поверсі – об’єкти комерційної нерухомості для розміщення центру дитячого розвитку, косметології, магазину, аптеки, кафе, інших об’єктів сфери послуг.

Ми продумали зручне та сучасне планування кожної квартири

Всього 257 квартир. 1, 2, 3-кімнатні квартири мають 12 типів планування: класичний та відкритий – типу Studio та Family. 70% квартир мають чудові види на парк, сосновий ліс та озеро.

Безпека майбутніх мешканців

Комплекс буде облаштований сучасними системами відеоспостереження та контролю доступу, освітленням з датчиками руху та елементами сонячної енергетики, що гарантуватиме безпеку, комфорт проживання та суттєво зменшить поточні експлуатаційні витрати власників житла

В безпосередній близькості від ЖК є велика кількість об’єктів побутового та соціального призначення: навчальні та дитячі заклади, магазини, ТРЦ, лікарня, аптека, кафе та ресторани.

До центру міста 20-30 хв на машині. До метро Житомирська – 12 хв пішки або 3 зупинки автобуса, до якого 250 м (3 хв пішки) від будинку. 

ЖК Eco Dream – відмінне місце для затишного та комфортного життя