Новини

липень 2021

Динаміка будівництва / Липень 2021р

Секція 1: Виконано роботи з влаштування монолітно-бетонного каркасу п’ятого та шостого поверхів; Розпочато роботи з влаштування вертикальних елементів сьомого повепрху; Цегляна кладка другого поверху виконана в повному обсязі; Ведуться роботи з влаштування цегляної кладки третього та четвертого поверхів з керамінчних блоків марки 2НФ. Секція 2: Роботи з влаштування вертикальних елементів та плит перекриття восьмого та дев’ятого поверхів виконані в повному обсязі; Вертикальні елементи монолітно-бетонного каркасу десятого поверху виконані в повному обсязі; Розпочато роботи з влаштування плити перекриття десятого повепрху; Цегляна кладка другого та третього поверхів виконана в повному обсязі; Ведуться роботи з влаштування цегляної кладки четвертого та п’ятого поверхів з керамінчних блоків марки 2НФ.

Read more...
Хід будівництва червень 2021

Динаміка будівництва / Червень 2021р

Секция 1: Виконано роботи з влаштування монолітно-бетонного каркасу третього та четвертого поверхів; Розпочато роботи з влаштування вертикальних елементів п'ятого повепрху; Розпочаті роботи з влаштування цегляної кладки другого поверху з керамінчних блоків марки 2НФ. Секція 2: Роботи з влаштування вертикальних елементів та плит перекриття шостого та сьомого поверхів виконані в повному обсязі; Розпочато роботи з влаштування вертикальних елементів восьмого повепрху; Ведуться роботи з влаштування цегляної кладки 2,3 та 4 поверхів з керамінчних блоків марки 2НФ.

Read more...

В ЖК Eco Dream знижки на 2 та 3-кімнатні квартири

День родини - найкращий привід подбати про купівлю власної квартири. Тим більше, що забудовник - ТОВ "ІБК "Центробуд" - пропонує безвідсоткове розтермінування на період будівництва з першим внеском від 30%Справжній сімейний затишок неподалік від парку та озера  

Read more...

Динаміка будівництва / Травень 2021р

Секция 1: Роботи з влаштування вертикальних елементів та плит перекриття першого поверху секції 1 виконані в повному обсязі; Виконано роботи з влаштування монолітно-бетонного каркасу другого поверху; Виконуються роботи з влаштування перекриття над другим поверхом; Секція 2: Роботи з влаштування вертикальних елементів та плит перекриття п'ятого поверху виконані в повному обсязі; На фото - процес бетонування плити перекриття над 5 поверхом. Розпочаті роботи з влаштування цегляної кладки 2 та 3 поверхів з керамінчних блоків марки 2НФ.

Read more...

Динаміка будівництва / Квітень 2021р

Секция 1: Виконані роботи з влаштування монолітно-бетонного каркасу цокольного поверху; Розпочато роботи з влаштування монолітно-бетонного каркасу першого поверху;   Секція 2: Роботи з влаштування вертикальних елементів та плит перекриття четвертого поверху виконані в повному обсязі; Розпочато роботи з влаштування монолітно-бетонного каркасу п’ятого поверху;Встановлено основний баштовий кран;

Read more...

Динаміка будівництва / Березень 2021р

Виконано бетонування фундаментної плити першої секції будинку загальним об’ємом – 980 м3 бетону; Влаштована емульсійна гідроізоляція фундаментної плити секції 1; Розпочато влаштування монолітно-бетонного каркасу цокольного поверху секції 1; Роботи з влаштування вертикальних елементів та плит перекриття другого та третього поверху секції 2 виконані в повному обсязі; Розпочато роботи з влаштування монолітно-бетонного каркасу четвертого поверху секції 2;

Read more...

Динаміка будівництва / Лютий 2021р.

Роботи з влаштування вертикальних елементів та плити перекриття першого поверху секції 2 виконані в повному обсязі. Розпочато роботи з влаштування монолітного каркасу другого поверху.

Read more...
ЖК Eco Dream / Ход строительства / январь 2021

Динаміка будівництва / Січень 2021р.

Роботи з влаштування вертикальних елементів та плити перекриття цокольного поверху секції 2 виконані в повному обсязі. Розпочато роботи з влаштування монолітного каркасу першого поверху.

Read more...