Концепція будівництва

ЖК Eco Dreamце втілення 20-річного професійного досвіду Інвестиційно-будівельної компанії «Центробуд» в принципово новій концепції якісного екологічного житла комфорт-класу, цікаве та амбіційне відображання загальносвітового потягу людини до гармонізації з навколишнім природним середовищем та прояв турботи про екологію власного життєвого простору.

Створюючи концепцію майбутнього житлового комплексу, ми прогулювались затишними алеями парку вздовж озера; здійснили облети території з допомогою дрону, щоб надихнутись неймовірними краєвидами святошинської лісо-паркової зони та з максимальною точністю врахувати атмосферу природної гармонії, в яку поринає новий комплекс.

Саме це надихнуло нас на розвиток у своєму проекті екологічної тематики. Наші архітектори взяли за основу кращі проекти європейського житла з втіленням високих стандартів якості та енергоефективності.

Будинок матиме сучасний привабливий вигляд з панорамними віконними системами і заскленими балконами, а облаштована дворова частина забезпечить належний комфорт та затишок для його мешканців.

Ми подбали про ретельний підбір екологічних матеріалів та про раціональне використання енергетичних ресурсів, застосовуючи автономні системи опалення і гарячого водопостачання, як альтернативу централізованому міському опаленню. Мінімізували теплові втрати будинку за рахунок якісного утеплення та енергоефективних віконних систем.

Також передбачили освітлення місць загального користування із застосуванням LED-систем та датчиків руху, приділили особливу увагу системам безпеки та контролю доступу. Ці та інші інноваційні рішення гарантовано забезпечать комфортність проживання та суттєво зменшать експлуатаційні  витрати майбутніх мешканців ЖК Eco Dream.