План поверху

2C 3A 2C 2B 2C 3B 2C 1A 2C 1B 2C 1C 2C 1D 2C 2A 1C 2A 1C 1A 1C 1B 1C 1C 1C 1D 1C 1E 1C 1F 1C 2C 1C 2B

План поверху

Можемо запропонувати вигідні умови придбання на двокімнатну або трикімнатну квартиру для родини із зручним плануванням, яке враховує потреби сучасного життя в великому місті. Комплекс складається з 2 секцій. Кожна секція обладнана 2 ліфтами – вантажним та пасажирським.

Розповідаємо, як обрати та купити квартиру неподалік від метро Житомирська у Святошинському районі в ЖК Eco Dream від Забудовника.

В житловому комплексі комфорт класу передбачено:

  • закрита безпечна територія;
  • власний підземний паркінг;
  • комори на рівні підземного паркінгу для велосипедів або інших речей;
  • творчі майстерні; комори на житлових поверхах;
  • дитячий та спортивний майданчики;
  • охорона та відеонагляд МЗК;
  • зарядні станції для електромобілів.

Автономне газове опалення та поквартирний облік тепловитрат дозволяє економно сплачувати за комунальні послуги та мати незалежність від міських центральних тепломереж. Сучасне багатоступеневе обладнання газової котельні дозволяє раціонально та економно витрачати газ на опалення квартир та будинку в цілому.

Власна інфраструктура житлового комплексу передбачає приміщення для кафе, аптеки, салону краси, маркету, дитячого центру розвитку, фітнес-студії, офісів, тощо.

Зручне розташування – в столиці, але одночасно біля природи, з чистим повітрям і пляжним відпочинком просто біля дому. Прямо від житлового комплексу алея веде в парк, до озера; за озером починається великий сосновий ліс із стежками для прогулянок на природі. Мало які комплекси мають таку суттєву перевагу для комфортного життя в мегаполісі.

В ЖК Eco Dream майже 70% квартир мають вид на ліс та озеро. При цьому метро знаходиться в пішій доступності (12-15 хв. до станції метро Житомирська); зручна транспортна розв’язка розташована досить близько, але не заважає ані шумом, ані викидами. В передмісті столиці переважно спокійніше.

Купуй вчасно! Умови придбання квартир, комор та паркомісць вигідні та лояльні.

Станом на кінець жовтня 2023 року готовність будинку – 85%. Купити квартиру можна з 100% оплатою або в рострочку. При 100% оплаті та купівлі квартири з паркінгом надається знижка.

Діє безвідсоткове вигідне розтермінування від Забудовника під 0% на термін до 12 місяців. Перший внесок від 50%. Пропонуємо додаткові знижки для родин ЗСУ та ВПО.

Купити квартиру в ЖК в еколокації зеленого масиву Святошино означає забезпечити безпечне спокійне життя, для цього варто вивезти рідних з окупації, щоб жити просто зараз.

Відділ продажів працює з вівторка по п’ятницю з 10 до 19, в суботу та неділю з 10 до 16 години. Можна записатись на перегляд квартир. Тел. 044 207 11 22; 096 207 11 22