Обрати квартиру

1-кімнатні квартири

ЖК Eco Dream / 1-кімнатна квартира з видом на озеро та ліс

Квартири-студії

ЖК Eco Dream / 1-кімнатна квартира - студія

2-кімнатні квартири

2-кімнатні квартири ЖК Eco Dream

3-кімнатні квартири

3-кімнатні квартири ЖК Eco Dream

Однокімнатні квартири в Еко Дрім

1-кімнатні квартири обирають найчастіше. В нашому ЖК одно-кімнатні квартири можна розділити на 2 групи за видами планувань: класичні та студія – з відкритим простором та великими панорамними вікнами.

Усі квартири в ЖК Eco Dream мають засклені балкони або лоджії з металопластиковими вікнами в повну висоту. Тож чудові види вам гарантовані!

 Планування

Ми пропонуємо 7 варіантів планування одно-кімнатних квартир. 1к квартири в ЖК Еко Дрім мають площу від 35,89 до 52,14 кв.м. зручної конфігурації, яка дозволяє розмістити усе необхідне для комфортного життя.

Двокімнатні квартири в Еко Дрім

Дво-кімнатна квартира якнайкраще підходить сім’ї з дитиною або пари. Головна перевага придбання 2-кімнатної квартири – ціна. Зазвичай різниця у вартості за кв.м, порівняно з 1-кімнатними квартирами, а також види з вікон на 2 сторони.

 Планування

Ми пропонуємо 5 варіантів планування 2-кімнатних квартир. Найменша двокімнатна квартира в житловому комплексі Еко Дрім має площу 54,42 кв.м. Вона спланована з максимальним збереженням корисної площі. Для сімей, які планують дітей, ми пропонуємо 2-кімнатні квартири площею від 66,74 до 76,33 кв.м

Трикімнатні квартири в Еко Дрім

Ми подбали про функціональні і зручні 3-кімнатні квартири, де ви можете втілити будь-яке дизайнерське рішення. Усі квартири мають засклені балкони з металопластиковими вікнами в повну висоту.

Трикімнатна  квартира в ЖК Eco Dream – ідеально підійде для великої родини. Роздільні кімнати плюс просторий спільний простір та оптимальна площа – це гарна пропозиція.

Планування

3- кімнатні квартири в Еко Дрім мають 2 типи планування:

– класичне, з роздільними кімнатами та окремою кухнею площею 14,12 кв.м

– Family із 2 окремими кімнатами та великою кухнею-вітальнею площею 30кв.м з панорамним вікном та балконом

Ціни на квартири в ЖК Еко Дрім можна дізнатись, замовивши зворотній зв’язок. Менеджер відділу продажів вам зателефонує і розповість про усі варіанти оплати та умови розтермінування.

Також ми запрошуємо на перегляд квартири – щоб на власні очі побачити, як ведеться будівництво житлового комплексу Eco Dream.

Житловий комплекс Eco Dream – це 16-поверховий будинок з 2 секцій з підземним паркінгом. 2-16 поверхи – житлові; цокольний та 1 поверхи – офісні та комерційні.

Ми пропонуємо 17 варіантів планування квартир, 70% з яких мають чудові види на ліс та озеро.

Актуальні ціни, додаткову інформацію щодо умов придбання, розрахунку щомісячних виплат на розтермінування комерційної нерухомості, знижки при 100% оплаті, ви можете отримати, зв’язавшись з менеджерами Відділу продажів зручним для Вас способом.

044 207 11 22, ☎ 095 207 11 22     Viber 099 207 11 22