Корисні статті

Розділ “Корисні статті” виник у відповідь на запити інвесторів щодо технологій будівництва, які ми використовуємо; поділення житлової нерухомості на класи; бажання розібратись в термінології; слабкої уяви про можливості участі у державних програмах єОселя, єВідновлення тощо.

Іноді ефективні технології мають недолугі назви. Наприклад складна багатошарова технологія утеплення фасадів, яка має чудові теплотехнічні та захисні характеристики, має дивну назву “мокрий фасад” лише тому, що кілька шарів проклеюються водорозчинними клейовими розчинами.

Також цікава тема класів житла. Бізнес-клас, комфорт, економ. Чи є якісь певні ознаки, що дозволяють чітко розділити класи? Намагаємось аналізувати різноманіття методів оцінки та вивести якусь систему. Сподіваємось, Вам будуть корисні наші статті.

Багато хто чув про держпрограми єОселя та єВідновлення. Але чіткий перелік умов та кроків, який має пройти людина, щоб купити квартиру, складно знайти. Крім того, цей алгоритм дещо різний у різних банках. І головне, людині не зрозуміло, з чого починати – з пошуку квартири чи банку.

Із запланованих тем:

  • Інвестиції в нерухомість. Чи варто вкладати гроші “в бетон” / Як оцинити ризик інвестування “на котловані” / Плюси та мінуси купівлі нерухомості за кордоном.
  • Які податки має сплатити інвестор при продажу житлової нерухомості.
  • Головні критерії вибору квартири в новобудові. Чи потрібно дивитись квартиру до укладання угоди / які розміри приміщень та конфігурацію потрібно врахувати, щоб потім було усім зручно та комфортно.
  • Інфраструктура ЖК. Хто має платити за всі забаганки та сервіси / який перелік необхідних опцій.

Наша концепція будівництва викладена в підрозділі Про комплекс

Якщо маєте інтерес до нашого ЖК Eco Dream – ласкаво просимо розпочати з Головної сторінки сайту, переглянути Документи на будівництво та інформацію про Учасників будівництва та Умови придбання житлової та комерційної нерухомості.

Обовязково завітайте на буд.майданчик – ми покажемо Вам, як їде будівництво, в якому стані Ви отримаєте квартиру та надамо актуальну інформацію про ціни та акції. Контакти Відділу продажів на вул.Живописній, 7 в місті Київ ☎ 044 207 11 22 або ☎ 095 207 11 22